پاورپوینت بتن کریستالی|بهترین وب سایت کتاب،مقاله-irish-bull

پاورپوینت بتن کریستالی

دانلود بهترین فایل پاورپوینت بتن کریستالی
پاورپوینت بتن کریستالی

پاورپوینت بتن کریستالی در 15 صفحه پاورپوینت برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود نمایید


مشخصات فایل
تعداد صفحات15
حجم0/887 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیppt

توضیحات کامل

پاورپوینت بتن کریستالی

بتن کریستالی
بتن ‌
بتن نمونه مناسبی برای توصیف یک ماده نفوذ پذیر و متخلخل است. آب به عنوان ویرانگر بزرگ (حلال و واسطه واکنش) مهمترین عامل نابودی مصالح ساختمانی به شمار می‌رود. منافذ و سوراخ‌های داخلی بتن را تخلخل آن می‌نامند که به صورت درصدی از مجموع حجم کل ماده نشان داده می‌شود. ‌نفوذ پذیری توانایی عبور آب در فشار بین منافذ ماده و مدت زمان نشت از منافذ است. این خاصیت‌ها به کمک یکدیگر، اجازه تشکیل مسیری برای انتقال آب به درون ماده را همراه با ایجاد شکافی که هنگام انقباض بوجود می‌آید، می‌دهد.
برای اینکه بتن را واترپروف کنیم باید از مواد مضاف دیگری که منافذ بتن را به صورت یکنواخت، میکرونیزه‌ استفاده نمود. این مواد باید در واکنش‌های هیدراسیونی و در زمان ژل شدن و فرم گیری سیمان، عامل تولید سیلیکات و کریستاله شدن آن در جدار منافذ باشند. نفوذپذیری با یک مقدار مشخص مثل ضریب نفوذپذیری توضیح‌ داده می‌شود. عموماً به ضریب‌ دارسی‌ باز می‌گردد. نفوذپذیری آب در یک ترکیب بتنی شاخص خوبی برای سنجش کیفیت کارایی بتن است. ضریب‌ دارسی‌ کم، نشان دهنده غیر قابل نفوذ بودن و کیفیتی بالا برای‌ مصالح است با اینکه بتن ماده‌ای با نفوذپذیری نسبتاً کم است‌، اما برای دست یابی به بتن با کارایی‌های خاص نیاز به ضد آب کردن برای جلوگیری از نشت میان شکاف‌ها دارد.
تاثیر جریان بخار و رطوبت ناشی از آن در بتن
آب همچنان در قالب بخار همانند رطوبت نسبی انتقال می‌یابد. رطوبت نسبی همان آب موجود در هوا به صورت یک گاز محلول است. زمانی که دمای بخار آب بالا می‌رود، آب زیاد آن فشار بخاری ایجاد می‌کند. آب به صورت بخار نیز به میان بتن انتقال می‌یابد. مسیر جریان از فشار بخار زیاد‌، به فشار بخار کم با یک فرایند انتشار است. مسیر انتشار بسیار متکی بر شرایط محیطی است. جریان انتشار بخار، زمانی که اجرای ضد آب کردن در مکان‌هایی که فشار بخار آب موجود به صورت غیر یکنواخت بوده، بحرانی است.


کاربران عزیز توجه داشته باشید هنگام دانلود فایل از مرورگر internet explorer استفاده نکنید ,vpn نیز غیر فعال باشد تا با مشکل روبه رو نشوید.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت بتن کریستالی دانلود پاورپوینت بتن کریستالی بتن کریستالی دانلود مقاله بتن کریستالی مقاله بتن کریستالی پروژه بتن کریستالی دانلود پروژه بتن کریستالی جزوه بتن کریستالی دانلود بتن کریستالی پژوهش بتن کریستالی دانلود پژوهش بتن کریستالی تحقیق بتن کریستالی بتن کریستالی عمران مقاله عمران دانلود مقاله عمران پروژه عمران دانلود پرو
مطالب دیگر

نرم افزار ارسال انبوه یا گروهی ایمیل

خانه هوشمند

دماسنج و سیستم اعلام حریق وایرلس

سونامی و امواج لرزه ای دریا

طراحی و پیاده سازی روبات پرنده عمود پرواز

بررسی عملكرد رله پیلوت در شبكه فوق توزیع

هوشمند سازی اسباب بازی متحرک با هدف حرکت درهزار تو

انجام محاسبات پخش بار با نرم افزار NEPLAN

خصوصیات الیاف نانو کربن

تأثیر لیزر CO2 بر روی استحکام و خصوصیات راحتی كالای پنبه/پلی استر سفیدگری شده

تحلیل استاتیكی و دینامیكی پایه های مخازن در ارتفاع گاز فشرده و بهینه‌سازی آنها برای شرایط طوفان و زلزله

دانلود پاورپوینت نظریه های سازمان و مدیریت؛ سیر رهیافتهای علمی به مدیریت (فصل دوم کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضائیان)

30 ملیون ایمیل فعال

تحلیل الگوریتم شاخه و قید موازی آسنكرون

آشنایی با چند سخت افزار كامپیوتر

حافظة مجازی

مقایسه چهار طرح ضرب كننده RNS

مکانیزم شکست در اثر انفجار

سازمان و كار درونی كامپیوترها

وب سرویس metro web services