پاورپوینت اختلال پانیک چیست|بهترین وب سایت کتاب،مقاله-irish-bull

پاورپوینت اختلال پانیک چیست

دانلود بهترین فایل پاورپوینت اختلال پانیک چیست
پاورپوینت اختلال پانیک چیست

پاورپوینت اختلال پانیک چیست شامل 46 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات46
حجم1110/727 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx

توضیحات کامل

پاورپوینت اختلال پانیک چیست

 

پاورپوینت اختلال پانیک چیست شامل 46 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

تعریف
اختلال پانیک عبارت است از وجود حملات غیرمنتظره و عود کننده پانیک ، که لااقل به دنبال یکی از این حملات علایمی نظیر : نگرانی دائم از وقوع حمله ای دیگر ، نگرانی از نتایج ضمنی حمله یا عواقب آن ، پیدایش تغییر چشمگیری در رفتار به دلیل حملات مزبور به وجود می آید . حملات پانیک یک نوع پاسخ به شرایط استرس زا می باشد. تفاوت آن با دیگر پاسخ های بدن نسبت به عوامل شروع کننده ی استرس تنها در شدت و علائم آن می باشد. حمله ی پانیک یک دوره ی احساس ترس شدید است که بطور موقت فعالیتهای عادی فرد را مختل می سازد. شروع آن معمولاً ناگهانی و بدنبال یک عامل محیطی آزاردهنده یا دلهره آور است. هر چند برای فرد اغلب احساس ترس و ناراحتی شدید را ایجاد می کند، مکانیزم آن در حقیقت یک واکنش تکاملی بدن است که به آن اصطلاحاً fight-or-flight response می گویند .این پاسخ یک پاسخ حاد به استرس خوانده می شود که توسط والتر کانون در سال 1929 توصیف گردید. بر اساس این تئوری حیوانات در مقابله با خطرات یک سری شارژهای الکتریکی از دستگاه سمپاتیک خود صادر می  کنند که آنها را برای فرار یا مبارزه آماده می سازد. این پاسخ بعدها به عنوان اولین مرحله ی نشانگان تطابق عمومی که پاسخهای استرس در مهره داران را تنظیم می کند، شناخته شد.

و ...

فهرست مطالب

تعریف

نشانه ها

علایم روانی

علائم جسمی

نشانه های روانشناختی

حمله پانیک حداقل با چهار علامت از نشانه‌های زیر همراه است :
انواع درمان هاي حملات پانيك

پایان

 

عنوان : اختلال پانیک چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.08 مگابایت

تعداد صفحات : 46

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

اختلال پانیک چیست


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت اختلال پانیک چیست دانلود پاورپوینت اختلال پانیک چیست پاورپوینت رایگان اختلال پانیک چیست پاورپوینت آشنایی با اختلال پانیک پاورپوینت تعریف اختلال پانیک پاورپوینت مفهوم اختلال پانیک پاورپوینت حمله هراس چیست پاورپوینت تعریف حمله هراس پاورپوینت آشنایی با حمله هراس دانلود اختلال پانیک چیست اختلال پانیک چیست تحقیق اختلال پانیک چیست پروژه اختلال پانیک چیست
مطالب دیگر

پاورپوینت ارگونومی و كار زنان

پاورپوینت روانشناسی رشد 2 - 151 اسلاید

پاورپوینت خلاصه کتاب مدیریت بر قلبها

پاورپوینت مدیریت زمان

پاورپوینت ریچارد راجرز جورج در تاریخ

پاورپوینت رشد و شناخت اجتماعی

پاورپوینت روانشناسی تربیتی

پاورپوینت اصول تغذیه صحیح

پاورپوینت باران به همراه Word اسلاید

پاورپوینت ابرها

پاورپوینت تأثیر دین بر معماری اسلامی

پاورپوینت عفونت بند ناف

پاورپوینت مدیریت مالی 2

پاورپوینت مدیریت تقاضا ابزاری برای سیاستگذاری فناوری

پاورپوینت مدیریت تجهیزات ورزشی

پاورپوینت خلاصه کتاب چالش های اساسی توسعه ملی و روندهای جهانی (خلاصه و نقد فصول یک تا چهار)

پاورپوینت پروژه و کارآفرینی

پاورپوینت فرایند برنامه ریزی

پاورپوینت ماهیت و تعاریف مفاهیم مدیریت منابع انسانی

پاورپوینت بازار یابی الكترونیكی