پاورپوینت زندگینامه الکسی دو توکویل|بهترین وب سایت کتاب،مقاله-irish-bull

پاورپوینت زندگینامه الکسی دو توکویل

دانلود بهترین فایل پاورپوینت زندگینامه الکسی دو توکویل
پاورپوینت زندگینامه الکسی دو توکویل

پاورپوینت زندگینامه الکسی دو توکویل شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات42
حجم324/646 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه الکسی دو توکویل

 

پاورپوینت زندگینامه الکسی دو توکویل شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

الکسی دو توکویل با نام کامل الکسی شارل آنری موریس کلرل دو توکویل، یکی از مهم‌ترین متفکران قرن نوزدهم فرانسه است. وی تاریخ‌دان، حقوق‌دان، فیلسوف، سیاست‌مدار و یکی از موسسین جامعه‌شناسی و علم سیاست امروزی بوده است.

دو توکویل در سال 1805 در پاریس چشم به جهان گشود. توکویل از اعقاب یک خانواده اصیل اشرافی بسیار کهن نورمان بود. نسبت مادربزرگ توکویل به سن لویی پادشاه فرانسه می‌رسید. خانواده توکویل عمیقاً کاتولیک مذهب بود و تربیت اولیه‌ توکویل را به یک روحانی به نام آبه لوسوئور سپردند. بعد‌ها توکویل در مدرسه سلطنتی شهر مس، فلسفه و معانی تحصیل کرد. فلاسفه‌ قرن هجدهم مثل شارل دو منتسکیو مستقیماً بر او تأثیر گذارد و با افکار ولتر و بوفون و روسو آشنایی پیدا کرد. وی در پاریس به تحصیل علم حقوق پرداخت و بعد از فراغت از دانشگاه شغل قضاوت را برگزید و در سال 1827 دادیار محاکم شهر ورسای شد. درسال 1837توکویل وارد عرصه‌ فعالیت سیاسی شد و در 1839 وکیل مجلس گردید که طی دوازده سال بعد تمام وقتش صرف فعالیت‌های خاص مجلس شد. در سال 1851 توکویل از فعالیت سیاسی کناره‌گیری کرد. سرانجام وی در شهر کن در سال 1859 در 54 سالگی به علت ابتلای به بیماری سل درگذشت.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
آثار
دموکراسی
آزادی
فردگرایی
ارزیابی
پایان

 

عنوان : زندگینامه الکسی دو توکویل

فرمت : پاورپوینت

حجم : 328 کیلوبایت

تعداد صفحات : 42

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

زندگینامه الکسی دو توکویل


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت زندگینامه الکسی دو توکویل دانلود پاورپوینت زندگینامه الکسی دو توکویل پاورپوینت رایگان زندگینامه الکسی دو توکویل پاورپوینت آشنایی با الکسی دو توکویل پاورپوینت زندگی نامه الکسی دو توکویل پاورپوینت بیوگرافی الکسی دو توکویل دانلود زندگینامه الکسی دو توکویل زندگینامه الکسی دو توکویل تحقیق زندگینامه الکسی دو توکویل پروژه زندگینامه الکسی دو توکویل دانلود پاورپوینت آشنایی با الکسی دو توکویل دانلود پاورپوینت زندگی نامه الکسی دو توکویل
مطالب دیگر

پاورپوینت معماری و شهرسازی مورچه ها

پاورپوینت الهام از فرم موجودات زنده در طراحی معماری

پاورپوینت میراث فرهنگی ناملموس

پاورپوینت بررسی پدیده فرار مغزها

پاورپوینت آشنایی با سازمان آیسسكو

پاورپوینت ارتباطات میان فرهنگی

پاورپوینت معماری صخره ای

پاورپوینت معماری دیجیتال

پاورپوینت تحلیل معماری كلیسای نور

پاورپوینت خانه های هوشمند آینده

پاورپوینت فراکتال و فراکتالیسم در معماری

پاورپوینت معماری فن آورانه پایدار اکوتک

پاورپوینت ادراک روحی روانی در طراحی معماری

پاورپوینت معماری پرندگان

پاورپوینت سازه های عنکبوتی در معماری

پاورپوینت نرخ لایبور چیست

پاورپوینت استارتاپ چیست

پاورپوینت ارزش فعلی خالص چیست

پاورپوینت بررسی معماری سبز در آکادمی علوم کالیفرنیا – رنزو پیانو

پاورپوینت نوگرایی اسلامی چیست