پاورپوینت مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر|بهترین وب سایت کتاب،مقاله-irish-bull

پاورپوینت مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر

دانلود بهترین فایل پاورپوینت مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر
پاورپوینت مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر

پاورپوینت مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات27
حجم334/935 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر

 

پاورپوینت مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

مفهوم "جنگ"، تعبیر و واژه ای است که در اندیشه های نوین حقوق بین الملل دارای خاستگاه خاصی می باشد. از این رو هر کدام از اندیشمندان، حقوقدانان و متفکران غربی به فراخور دانش خویش،

مفهوم "جنگ"، تعبیر و واژه ای است که در اندیشه های نوین حقوق بین الملل دارای خاستگاه خاصی می باشد. از این رو هر کدام از اندیشمندان، حقوقدانان و متفکران غربی به فراخور دانش خویش، به تبیین دیدگاه خود در تحلیل این مفهوم مبادرت ورزیده اند. "اپنهایم" (‏openhiem‏) در تعریف خویش از جنگ بیان می‌دارد: "جنگ عبارت است از جدل بین دو دولت از طریق نیروی نظامی و قوای مسلحانه با هدف غلبه و تفوق بر یکدیگر و اعمال شرایط دلخواه توسط طرف پیروز". "وردوس" (‏Verdoss‏) ‏ جنگ را جدلی مسلحانه بین دولت ها تلقی می نماید که در طی آن کلیه روابط صلح آمیز و مسالمت بار به حالت تعلیق و و قفه درآمده است. در تعریفی دیگر آمده است، "جنگ عبارت از مجموعه ای از اقدامات و عملیات مسلحانه و قهرآمیز است که در چهار چوب مناسبات کشورها رخ داده و موجب اجرای اصول و قواعد خاصی در مناسبات بین دو کشور و حتی در مناسبات با دیگر کشورهای ثالث نیز می گردد". با آنکه در تعریف مفهوم جنگ بین اندیشمندان غربی اتفاق نظر وجود ندارد، ولی می‌توان وجه اشتراک این تعاریف را در شاخصه‌های ذیل اجمالاً مورد بررسی قرار داد:

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
عاملین جنگ
انگیزه جنگ
نوع عملیات
غایت و هدف
پایان

 

عنوان : مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر

فرمت : پاورپوینت

حجم : 336 کیلوبایت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

پاورپوینت مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر دانلود پاورپوینت مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر پاورپوینت رایگان مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر پاورپوینت آشنایی با جنگ پاورپوینت جنگ چیست پاورپوینت تعریف جنگ دانلود مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر تحقیق مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر پروژه مفهوم جنگ در اندیشه های معاصر دانلود پاورپوینت آشنایی با جنگ دانلود پاورپوینت جنگ چیست دانلود پاورپوینت تعریف جنگ
مطالب دیگر

پاورپوینت ابهای زیرزمینی فصل یک

پاورپوینت آبخیز و آبخیزداری

پاورپوینت آب

پاورپوینت قیر در راهسازی

پاورپوینت برج کج پیزا

پاورپوینت ولایت در عصر غیبت

پاورپوینت وظایف و اختیارات ولی فقیه

پاورپوینت تخریب ساختمان

پاورپوینت هجرت در حکومت

پاورپوینت قیامت و حسابرسی بندگان

پاورپوینت علم در قرآن

پاورپوینت عقل و ارتباط آن با دین

پاورپوینت عقل از دیدگاه قرآن

پاورپوینت افزایش بهره وری و تفکر ناب

پاورپوینت طوفان فکری، ساختاردهی و ارزیابی ایده ها، انتخاب

پاورپوینت روان شناسی رشد (1)

پاورپوینت خلاصه کتاب درآمدی بر عرفان حقیقی و عرفان های کاذب

پاورپوینت سینمای غرب وهالیوود

پاورپوینت صفات خداوند

پاورپوینت اختلالات یادگیری